Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Historia Ostrowa

Ostrowo

schowek jest pusty

POKOJE GOŚCINNE

(6)WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska,ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

tel. 58 305-41-37 (rezerwacja przed sezonem)

tel. 55 247-66-27 (rezerwacja w sezonie)

www.bomke.mierzeja.plpokaż wszystkie zdjęcia

Oferta

dodaj do schowka

przeslij link

drukuj ofertę

odległosci:

morze: 600 m,

Oferta


Wanda Mrajska-Bomke i Jarosław Mrajski.

Numer konta: 66 1750 0012 0000 0000 0746 3162

Wyjątkowa oferta dla miłośników wypoczynku nad morzem, wędkarstwa, sportów wodnych, kąpieli w płytkim i ciepłym Zalewie Wiślanymi, wypoczynku nad wodą i na wodzie.

Wynajmujemy jednopiętrowy dom i pawilony, które położone są na dużej ogrodzonej działce 2000m2. Nasz obiekt położony jest na skarpie z pięknym widokiem na Zalew Wiślany i Frombork oraz sosnowy las, przez który 10 minut idzie się nad morze.

Każdy pokój i pawilon ma osobne wejście z ogródka lub tarasu, stolik i krzesła do wypoczynku na  powietrzu oraz łazienkę, wygodne meble, lodówkę, telewizor, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce na życzenie. Pomieszczenia są 2, 3, 4 oraz 5 osobowe.

Cennik:

Ceny w sezonie: 40-50 zł za osobę/dobę
Ceny poza sezonem: 25-40 zł za osobę/dobę

W domu na I piętrze oferujemy dwa mieszkanka 2-pokojowe z kuchnią, łazienką, tarasem lub balkonem dla max 5 osób, każde z niezapomnianym widokiem na Zalew Wiślany, w cenie 250 zł/dobę - z balkonem, z tarasem - 260 zł/dobę.

Do dyspozycji wszystkich gości są: kuchnie plenerowe przystosowana do przygotowywania posiłków i smażenia ryb, grille, pomost do samej wody Zalewu Wiślanego z łódką i kajakiem oraz możliwością wędkowania, plac zabaw dla dzieci

Miejsce to szczególnie nadaje się na pobyt dla rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także dla wędkarzy i grzybiarzy.

Zachęcamy do odwiedzania nas w maju, czerwcu i wrześniu, wtedy plaża jest prawie pusta, a ceny niższe. Wystarczy zadzwonić i przyjechać, a 'doładowanie akumulatorów' gwarantowane.

Doba wczasowa zaczyna się o 15:00, a kończy o 11:00.

Panuje u nas miła i rodzinna atmosfera.

A kiedy pada i wydaję się, że jest smutno można sobie uprzyjemnić czas np. przyrządzając złowioną rybkę (4 kuchnie plenerowe). Do Gdańska, Elbląga, Malborka i Fromborka jest niedaleko. Do granicy Państwa 2 km. Tu można fajnie i ciekawie spędzić czas i mile wspominać wakacje.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek od maja do września.
Przyjedź do nas!
Wanda Mrajska-Bomke i Jarosław Mrajski

ilosć wejsć: 83787     ilość zdjęć:88

ranking:

ilosć zdjęć:88

pokaż wszystkie zdjęcia

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c