Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

schowek jest pusty

APARTAMENTY

(2)


DOMKI LETNISKOWE

(2)


POKOJE GOŚCINNE

(2)Pokoje gościnne - Andrzej Kamiński

Junoszyno,ul. Bursztynowa 28, Junoszyno

tel. kom. 603 054 586

www.pokoje3.mierzeja.compokaż wszystkie zdjęcia

Oferta

dodaj do schowka

przeslij link

drukuj ofertę

Oferta

Zapraszamy do pokoi gościnnych w Januszynie, miejscowości położonej 1,5 km od Stegny i Jantara. Jest to ciche i spokojne miejsce, które pozwala w pełni wykorzystać urlop.

Oferujemy Państwu dwa, czteroosobowe pokoje. Na każdy pokój składają się: salon, sypialnia, łazienka i w pełni wyposażona kuchnia. W każdym pokoju znajduje sie telewizor.

Budynek mieści się na 1000 m2 ogrodzonej działce, która pozwala na bezpieczną zabawę waszych maluchów jak i zaparkowanie samochodu.

Na działce znajduje się miejsce do rozpalenia ogniska, grill, profesjonalne urządzenia do smażenia i wędzenia ryb oraz zadaszone stoliki.

Osoby preferujące aktywny wypoczynek mogą bezpłatnie skorzystać z rowerów.

ilosć wejsć: 20453     ilość zdjęć:22

ranking:

ilosć zdjęć:22

pokaż wszystkie zdjęcia

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c