Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Pomorze Zachodnie

Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka

Swiętouść, Międzywodzie, Dziwnów

Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo

Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica

Mrzeżyno, Rogowo, Dźwirzyno, Grzybowo

Kołobrzeg, Ustronie Morskie

Pomorze Środkowe

Gąski, Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście

Łazy, Dąbkowice, Dąbki, Darłowo, Wicie

Jarosławiec, Ustka, Orzechowo, Poddąbie

Rowy, Czołpino, Rąbka, Łeba

Kopalino, Lubiatowo, Białogóra, Dębki, Karwia

Ostrowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo

Chłapowo

Połwysep Helski

Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel

Zatoka Gdańska

Swarzewo, Puck, Rzucewo, Osłonino, Rewa

Mechelinki, Gdynia, Sopot, Gdańsk

Sobieszewo

Mierzeja Wiślana

Mikoszewo, Jantar, Junoszyno, Stegna

Sztutowo, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Piaski


W celu korzystania z ułatwień i dodatkowych informacji prosimy o wypełnienie formularza i dokonanie rejestracji.

Jeśli chcesz przejść do podstron dających możliwość umieszczenie swojej oferty - kliknij na: dodaj obiekt

 

W celu korzystania z ułatwień i dodatkowych informacji prosimy o wypełnienie formularza i dokonanie rejestracji.

Każdy zarejestrowany użytkownik aktywnie korzystający z naszego serwisu (np. poprzez dodawanie ogłoszeń, wpisów, komentarzy, itp) każdorazowo otrzymuje od nas kredyty zaufania. W przypadku zebrania całego pakietu kredytów, jego ogłoszenia, czy też komentarze, będa się pokazywały w serwisie automatycznie - bez moderacji.

Dodatkowo dzięki rejestracji, będą Państwo informowani o nowościach i zmianach w serwisie.

W przyszłości uruchomimy również konkursy - będą one dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Wszystkie dane, które Państwo podadzą nie będą wykorzystywane przez podmioty trzecie.

*Login:
*Hasło:
*Powtórz hasło:
*Imię:
*Nazwisko
Adres:
Miasto:
*e-mail:
Telefon:
Fax:
Telefon komórkowy:
Nr gadu-gadu:
Adres www:
Zawód wykonywany:
Zainteresowanie:
Data urodzenia(dd-m-rrrr):
Kod z obrazka:

Przepisy ogólne

Wpisy branżowe w serwisie naplazy.pl & mierzeja.com są płatne. Użytkownik wpisując swoje dane do bazy serwisu oświadcza, iż zapoznał się z poniższym regulaminem i będzie go przestrzegał. Wpisując swoje dane osobowe do serwisu użytkownik wyraża zgodę na publikowanie ich w Internecie. Wpisywanie kompletnych danych jest dobrowolne, obowiązkowe natomiast jest podanie danych kontaktowych (np. e-mail, telefon).

Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do jednorazowego skorzystania z promocji - w formie umieszczenia swojego wpisu bezpłatnie na okres 14 dni. Skorzystanie z promocji nie wiąże się później z koniecznością wykupienia wpisu.

Użytkownik, który zamieszcza swój wpis branżowy zgadza się na zbieranie, zmienianie, udostępnianie i opracowywanie swoich udostępnionych danych osobowych przez serwis oraz firmę Gabo s.c. Redakcja serwisu może bez uprzedzenia ingerować w całość dodanego wpisu branżowego, zmieniać je i modyfikować w celu weryfikacji danych i poprawności wyświetlania oferty.

Osobami uprawnionymi do korzystania z serwisu, dodawania i modyfikacji wpisów są osoby pełnoletnie.

Obostrzenia formalno-prawne

Serwis naplazy.pl & mierzeja.com nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy użytkownikami serwisu, którzy korzystają z naszych zasobów. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach spoczywa na użytkowniku serwisu.

Serwis nie jest oferentem, a jedynie przestawia informacje o ofertach i oferentach. Informacje zawarte na stronach serwisu mogą być wykorzystany tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem. Treść wpisów niezgodnych z prawem oraz wszystkie informacje potrzebne do zlokalizowania osób korzystających z serwisu będą przekazywane odpowiednim organom ścigania.

Prezentowanie, ujawnianie i przechowywanie w serwisie treści bądź materiałów niezgodnych z prawem polskim lub międzynarodowym jest zabronione. Rozumiemy przez min.: materiały chronione prawem autorskim oraz patentowe, materiały obsceniczne, obraźliwe, łamiące prawo do prywatności, nawołujące do nienawiści rasowej, etnicznej wyznaniowej, itp., propagujących przemoc, bądź niezgodne z ogólnie przyjętą etykietą.

Niedozwolone jest również reklamowanie lub oferowanie następujących towarów:

- organów ludzkich, - broni, narkotyków i materiałów pornograficznych, - towarów pochodzących z kradzieży lub towarów niebezpiecznych dla zdrowia i życia ludzkiego, - towarów, które nie istnieją, - ogłoszeń mających na celu niepokojenie osób trzecich, - towarów i informacji, które w jakikolwiek sposób łamią lub ograniczają prawa osób trzecich - produktów farmakologicznych, których sprzedaż prowadzona jest przez apteki i wymaga przypisu lekarza.

W przypadku, gdy wywiąże się spór pomiędzy uczestnikami transakcji w której pośredniczył serwis, zastrzegamy sobie prawo do nie uczestniczenia w tym sporze.

Przeniesienie odpowiedzialności

Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za: treść wpisów oraz linki do zasobów ujętych w treści wpisu branżowego, zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych za to w jaki sposób, ani do jakich celów dane zamieszczone w serwisie zostaną wykorzystane funkcjonowanie serwisu i wynikłe z tego faktu komplikacje .

Rezerwujemy sobie prawo do:

- usuwania wpisów lub ich fragmentów (elementy treści, zdjęcia, panoramy 360 stopni, itp.) niezgodnych z prawem lub niniejszym regulaminem modyfikowania niniejszego regulaminu, czasowego przerywania pracy serwera,

W kwestiach spornych zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz handlowego.

Już
teraz
możesz
dodać swój obiekt do
naszego serwisu.  Dzięki licznikowi
odwiedzin poznasz moc naszego serwisu...

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c