Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Gąski

Latarnia morska w Gąskach

Galerie


Gąski

Gąski to maleńka miejscowość wczasowa położona na wybrzeżu koszalińskim, pomiędzy Mielnem, a Ustroniem Morskim. Administracyjnie nalezy do Gminy Mielno. W dawnych wiekach wypalano wapno tu pochodzące z kamienia wapiennego wyrzucanego przez fale morskie. Działa tu niewielka baza rybacka zachowało się też stare budownictwo rybackie. Piękne, czyste i piaszczyste plaże zachęcają do kąpieli morskich oraz do uprawiania sportów wodnych. Największą atrakcją Gąsek jest latarnia morska z 1878r., wysoka na 41 m. Leży na zachód od miejscowości.

Jest to kurort doskonały dla wczasowiczów, pragnących wypocząć z dala od tłumu ludzi i aglomeracji miejskich. Do dyspozycji wczasowiczów są pensjonaty, ośrodki wczasowe, kempingi i kwatery prywatne. Ośrodki wczasowe oferują solaria, korty tenisowe, sauny, boiska. Miłośnicy koni znajdą tu niedaleko stadninę, a wieczorem można spedzić czas w ogródku piwnym, kawiarni lub na dyskotece. W okolicy są wspaniałe trasy rowerowe, a rower można pożyczyć w pobliskiej wypożyczalni rowerów. Gąski to także miejsce dla osób chcących podreperować swoje zdrowie lub urodę. Kuracjusze znajdą tu masaże, kąpiele solankowe, zabiegi rehabilitacyjne. Najpopularniejszym zabiegiem są okłady z zielonej glinki, której duże pokłady występują w okolicy Gąsek. Taki zabieg nazywa się agrilloterapia. Nie ma tu jednak dużo do roboty wieczorem. Jest jeden pub, w którym co wieczór odbywa się karaoke, lecz nie jest to propozycja dla młodych osób żądnych wrażeń.

Do Gąsek co roku przyjeżdża wielu niemieckich turystów. Przyciąga ich nie tylko złocista plaża, ale przede wszystkim bogate złoża gąseckiej glinki

Dojazd: Można tu dojechać z Koszalina bądź Kołobrzegu drogą krajową nr 11 skręcając z niej na północ w miejscowości Tymień jeśli chcemy bezpośrednio dojechać do latarnii lub nieco dalej na wschód  za miejscowością Słowienkowo jeśli chcemy dojechać bezpośrednio do samej miejscowości. Dojedziemy też od strony Sarbinowa szosą, która ciągnie się równolegle do brzegu morza. Najbliższa stacja PKP znajduje się około 5 km od miejscowości w Słowienkowie, skąd kursują bezpośrednie pociągi do Koszalina i Kołobrzegu.

GĄSKI ZDJĘCIA

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c