Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Chłopy

Szlaki piesze

Szlaki rowerowe

Galerie


Chłopy

Chłopy to wieś rybacka, której początki sięgają XIII w. Jest wpisana do rejestru zabytków ze względu na zachowany charakterystyczny układ urbanistyczny. Cała wieś objęta jest ochroną konserwatorską. Celem tej ochrony jest zachowanie istniejącej historycznej formy i zawartości zabytkowego układu przestrzennego. Nowe budynki są budowane za uzgodnieniem z konserwatorem zabytków. Są jednokondygnacyjne, a jeśli z drugą kondygnacją to jest to poddasze, dachy skośne, bez blachodachówki. W miejscowości zachowało się kilka zabytkowych chat rybackich z XIX wieku, a także pensjonatów z końca XIX wieku o charakterze letniskowym. Obecny plan zagospodarowania przestrzennego wsi nie przewiduje budowy dużych ośrodków letniskowych, dlatego mieszkańcy żyjący z turystyki radzą sobie stawiając domki kempingowe i inne przenośne instalacje.

Właśnie dlatego w Chłopach dużo ofert noclegowych jest dostępnych w luksusowych przyczepach kempingowych. Są to naprawdę duże przyczepy z pełnym wyposażeniem hotelowym i wszelkimi możliwymi udogodnieniami. W ofercie są też noclegi w kwaterach prywatnych i stylowych pensjonatach. Plaża w Chłopach jest szeroka i piaszczysta. Po sztormie można na niej znaleźć wiele bursztynów. Miejscowość jest otoczona sosnowym lasem, a wysoka zawartość jodu w powietrzu sprawia, że panujący tu mikroklimat jest pomocny przy leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych. Na tęskniących za wiejskim życiem czekają tu gospodarstwa agroturystyczne, gdzie można spędzić wakacje w siodle.

Do Chłopów dojedziemy nadmorską drogą z Mielna bądź Ustronia Morskiego lub drogą krajową nr 11 z Koszalina oraz Kołobrzegu, wtedy w Będzinie kierujemy się na północ. Z Będzina autobusy PKS kursują na linii Kołobrzeg - Koszalin. W Chłopach także jest przystanek PKS, skąd w okresie letnim kursuje autobus bezpośredni do Poznania przez Koszalin.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.caloroczne.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska

ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

www.bomke.mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c