Ustronie Morskie

Sianożęty

Bagicz

Imprezy w Gminie Ustronie...

Historia Ustronia Morskiego

Trasy piesze i rowerowe w...

Druga część lata w Ustroniu...

Galerie


Sianożęty

Sianożęty to spokojna, nadmorska miejscowość turystyczna położona 9 km na wschód od Kołobrzegu. Administracyjnie należy do Gminy Ustronie Morskie. Kiedyś była to mała osada rybacka, dziś staje się coraz bardziej znanym letnim kąpieliskiem.
Sianożęty to mała miejscowość pozbawiona hałasu i zanieczyszczeń dużych miast. Wczasowicze odpoczną tu od miejskiego gwaru, ale jeśli poczują że brakuje im wielkomiejskiego życia mogą odwiedzić niedaleki Kołobrzeg i Ustronie Morskie. Największą atrakcją jest plaża z drobnym piaskiem, oddzielona od lądu łagodnymi wydmami. W nadmorskich wypożyczalniach sprzętu wodnego dostępne są skutery wodne i inny sprzęt umilający urlop nad wodą. W morze wychodzi dogodne dla spacerów o zachodzie słońca małe molo z jaskrawożółtą balustradą.
 Na turystów czekają pensjonaty w malowniczych willach, domki letniskowe i kwatery prywatne. Dostępna jest zróżnicowana baza gastronomiczna. Wyżywienie można wykupić w pensjonacie wraz z noclegiem. Jest też wiele punktów oferujących kebaby, knysze, pizze, placki po węgiersku, hot-dogi i zapiekanki. Szczególną popularnością cieszą się smażalnie ryb. Na każdym rogu kuszą budki z goframi i lodami. Wieczorem życie toczy się w piwiarniach, pubach i dyskotece „Bosman”.
 Po upalnym dniu na plaży, warto zwiedzić okolicę. Jest tu wiele szlaków pieszych i rowerowych. W wypożyczalniach dostępne są jedno- i wielo-osobowe rowery. Na leniwych czekają dorożki, można też skorzystać z mini kolejki kursującej na trasie Sianożęty-Ustronie Morskie. Ośrodki wczasowe oferują boiska do piłki siatkowej i koszykowej, kręgielnie, place zabaw oraz inne formy ciekawego i aktywnego spędzenia wczasów na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się poradzieckie lotnisko w Bagiczu skąd można wybrać się na turystyczny lot  motolotnią brzegiem morza do Kołobrzegu oraz z powrotem do Ustronia Morskiego i z lotu ptaka podziwiać malownicze nadmorskie krajobrazy. Amatorzy jeździectwa znajdą pole do popisu w miejscowej stadninie koni. Koniecznie trzeba odwiedzić Ustronie Morskie wybierając się na spacer nadmorską promenadą ciągnącą się grzbietem wydm i klifu.

USTRONIE MORSKIE ZDJĘCIA

 

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska

ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

www.bomke.mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemwiadomosci biezaceo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c