Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Ustronie Morskie

Sianożęty

Bagicz

Imprezy w Gminie Ustronie...

Historia Ustronia Morskiego

Trasy piesze i rowerowe w...

Druga część lata w Ustroniu...

Galerie


Sianożęty

Sianożęty to spokojna, nadmorska miejscowość turystyczna położona 9 km na wschód od Kołobrzegu. Administracyjnie należy do Gminy Ustronie Morskie. Kiedyś była to mała osada rybacka, dziś staje się coraz bardziej znanym letnim kąpieliskiem.
Sianożęty to mała miejscowość pozbawiona hałasu i zanieczyszczeń dużych miast. Wczasowicze odpoczną tu od miejskiego gwaru, ale jeśli poczują że brakuje im wielkomiejskiego życia mogą odwiedzić niedaleki Kołobrzeg i Ustronie Morskie. Największą atrakcją jest plaża z drobnym piaskiem, oddzielona od lądu łagodnymi wydmami. W nadmorskich wypożyczalniach sprzętu wodnego dostępne są skutery wodne i inny sprzęt umilający urlop nad wodą. W morze wychodzi dogodne dla spacerów o zachodzie słońca małe molo z jaskrawożółtą balustradą.
 Na turystów czekają pensjonaty w malowniczych willach, domki letniskowe i kwatery prywatne. Dostępna jest zróżnicowana baza gastronomiczna. Wyżywienie można wykupić w pensjonacie wraz z noclegiem. Jest też wiele punktów oferujących kebaby, knysze, pizze, placki po węgiersku, hot-dogi i zapiekanki. Szczególną popularnością cieszą się smażalnie ryb. Na każdym rogu kuszą budki z goframi i lodami. Wieczorem życie toczy się w piwiarniach, pubach i dyskotece „Bosman”.
 Po upalnym dniu na plaży, warto zwiedzić okolicę. Jest tu wiele szlaków pieszych i rowerowych. W wypożyczalniach dostępne są jedno- i wielo-osobowe rowery. Na leniwych czekają dorożki, można też skorzystać z mini kolejki kursującej na trasie Sianożęty-Ustronie Morskie. Ośrodki wczasowe oferują boiska do piłki siatkowej i koszykowej, kręgielnie, place zabaw oraz inne formy ciekawego i aktywnego spędzenia wczasów na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się poradzieckie lotnisko w Bagiczu skąd można wybrać się na turystyczny lot  motolotnią brzegiem morza do Kołobrzegu oraz z powrotem do Ustronia Morskiego i z lotu ptaka podziwiać malownicze nadmorskie krajobrazy. Amatorzy jeździectwa znajdą pole do popisu w miejscowej stadninie koni. Koniecznie trzeba odwiedzić Ustronie Morskie wybierając się na spacer nadmorską promenadą ciągnącą się grzbietem wydm i klifu.

USTRONIE MORSKIE ZDJĘCIA

 

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.caloroczne.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska

ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

www.bomke.mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c