Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Rozkład Kolejki...

Kolejka Wąskotorowa Gryfice...

Rewal

Atrakcje Rewalu

Imprezy w Gminie Rewal

Jak mija sierpień w...


Imprezy w Gminie Rewal

W tym roku miejscowości Gminy Rewal odwiedzi festiwal "Viva-Festiwal Indii". Jest to objazdowy festiwal podróżujący po polskich miejscowościach. Tym razem hasłem jest "Pogoda na Indie" W dniach 8-10 lipiec zawita w Rewalu, 1-3 lipiec w Pobierowie, 5-7 lipiec w Niechorzu. Imprezy festiwalu odbywają się każdego dnia w godzinach 16:45 do 21:45. Impreza jest otwarta - "żadnych biletów". W programie są pokazy tańców, sztuk walki, jogi, magii i czarów, teatry koncerty tradycyjnej muzyki indyjskiej oraz wiele innych niespodzianek i atrakcji. Można poradzić się astrologa, uczestniczyć w lekcjach jogi, spróbować wegetariańskiej kuchni Indii, kupić pamiątki lub indyjski strój. Gdy już ubierzemy "sari" czy "punjabi" pozostanie tylko do tego nałożyć na twarz orientalny makijaż.

W sezonie nie zabraknie także emocji sportowych podczas turnieju siatkówki plażowej "Lambada Beatch" oraz ogólnopolskiego wyścigu kolarskiego. Rozrywkę zapewni także Rewalskie Lato Artystyczne czyli festiwal teatrów i kabaretów.

W sierpniu na plażach w całej gminie amatorzy aktywnego wypoczynku będą mogli uczestniczyć w wykładach „Akademii Słońca”. Zajęcia odbywają się : 14-25.08 Rewal, 28.07-01.08 Pustkowo, 04-15.08 Pobierowo, 18-28.08 Niechorze. Od rana na plażach rewalskiego wybrzeża wykładowcy będą czekali na chętnych do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych grach i zabawach takich jak : turniej piłki nożnej, turniej plażowej siatkówki, konkursy skoków, konkursy rodzinne, zawody na sprzęcie do ćwiczeń firmy Kettler oraz inne atrakcje. W tym roku dodatkową atrakcją będzie specjalna "Junior Akademia" specjalnie dla dzieci  poniżej 13 roku życia. Dla najlepszych przeznaczone są atrakcyjne nagrody, na pozostałych czekają dyplomy uczestnictwa. Główną nagrodą jest samochód osobowy Citroën C3 ufundowany przez producenta Oryginalnych Lodów Kręconych. Uczestnicy Akademii otrzymują legitymację uprawniającą do korzystania z wielu zniżek w najlepszych punktach gastronomicznych i sklepach rozsianych po całej gminie.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c