Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Rozkład Kolejki...

Kolejka Wąskotorowa Gryfice...

Rewal

Atrakcje Rewalu

Imprezy w Gminie Rewal

Jak mija sierpień w...


Atrakcje Rewalu

W Rewalu na plaży można wypożyczyć sprzęt wodny. W sezonie organizuje się tu imprezy sportowo rekreacyjne, biegi śniadaniowe, turnieje piłki siatkowej. W amfiteatrze odbywają się koncerty gwiazd polskeij estrady. Ogólnopolski finał Miss Bałtyku, połączony z wyborami Miss Bałtyku Internet odbywa się co roku w drugiej połowie lipca.  

Amatorzy jazdy konnej mogą skorzystać ze stajni przy ul. Dworcowej 20, tel. (091) 382 66 52. Przy ulicy dworcowej działa wypożyczalnia rowerów. Okolica obfituje w doskonałe trasy rowerowe i spacerowe. Warto pojechać lub pójść do Trzęsacza, by podziwiać abrazyjną i erozyjną działąlnośc morza na skalnym klifie. Odpoczywając w Rewalu możemy zorganizować jednoniową wycieczkę do pobliskiego Dreżewa, gdzie znajduje się dziewiętnastowieczny pałac, kiedyś siedziba rodu von Bonin. Według legendy pałac jest nawiedzany przez duchy. Parawdopodbnie jest to tylko zabieg marketingowy, ale można sprawdzić tą historię samemu. W pałacu odbywają się różne pokazy, spośród których najsłynniejsze to występy skoczków i popisy połykaczy ognia. Atrakcją jest zabytkowa kolej wąskotorowa, jadąca z prędkością 25 km na godzinę, co pozwala podziwiać piękno krajobrazu. Innym dostępnym środkiem komunikacji jest tzw. "Ciuchcia Retro" czyli ciągnik z dwoma wagonami kursujący między Rewalem i Niechorzem. Ciuchcia zatrzymuje się na przystankach: latarnia morska Niechorze, Niechorze, latarnia morska, Rewal PKS, Rewal morze.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.caloroczne.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska

ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

www.bomke.mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c