Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Rozkład Kolejki...

Kolejka Wąskotorowa Gryfice...

Rewal

Atrakcje Rewalu

Imprezy w Gminie Rewal

Jak mija sierpień w...


Rewal

Rewal to dawna osada rybacka położona nad Bałtykiem, na wysokim wybrzeżu klifowym, 8-15 m wysokości nad poziomem morza. Jest to centrum administracyjne, kulturalne i oświatowe gminy Rewal. Jest tutaj Szkoła Podstawowa, Gimnazjum Państwowe, Społeczne Liceum Ogólnokształcące oraz Punkt Wykładowy Uniwersytetu Szczecińskiego. Aktualnie dobiegła końca budowa największej w województwie zachodniopomorskim hali sportowo-widowiskowej z boiskiem do gier zespołowych o wymiarach prawie olimpijskich. Głównym źródłem utrzymania mieszkańców jest turystyka. Baza noclegowa co roku powiększa się o nowe pensjonaty i kwatery prywatne. Jest tu wiele zieleni i kwiatów, a cała miejscowość jest czysta i dobrze utrzymana. Niedawno uporządkowano całą miejscowość wymieniono oświetlenie i nawierzchnię na głównych ulicach, urządzono nowe zielenie

Jest tu port rybacki, a na plaży można podziwiać kolorowe kurty rybackie. Od rewalskich rybaków można kupić świeżo złowioną rybę, by usmażyć ją potem na patelni lub grillu i zjeść ze smakiem, popijając kuflem pienistego piwa. Wczasowicze i turyści mogą wypoczywać nie tylko w kilku rewalskich hotelach i kilkudziesięciu pensjonatach. Do dyspozycji mają także olbrzymi camping, malowniczo położony tuż na klifowym brzegu. Są również małe pola namiotowe. Wszędzie można zamówić całodzienne wyżywienie, pensjonaty zapewniają wręcz domową kuchnię. Prócz tego w całym Rewalu są bary, bistra, szaszłykarnie, smażalnie ryb.

Do miejscowości dojedziemy drogą krajową 102. Jest tu też przystanek PKS. Bezpośrednie autobusy odchodzą do Gryfic, Warszawy, Poznania, Szczecina, Międzyzdrojów i Kołobrzegu.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c