Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Łukęcin


Łukęcin

Łukęcin to spokojna i zaciszna miejscowość nadmorska w województwie zachodniopomorskim, położona wśród lasów między Dziwnówkiem a Pobierowem.  Największą atrakcją Łukęcina jest bliskość morza (200m) oraz czysta plaża, która w odróżnieniu od pozostałych miejscowości gminy Dziwnów, posiada urwisty klifowy brzeg. Wyjątkowa jest również pod tym względem, że zdobią ją piękne, kolorowe otoczaki wyrzucane przez morze. Specyficzny mikroklimat, panujący dzięki usytuowaniu miejscowości wśród lasów iglastych, bliskością do Morza Bałtyckiego i jodem w powietrzu, sprawia, że turyści czują satysfakcjonujący relaks i regenerację organizmu. Łukęcin stanowi filię uzdrowiska w Kamieniu Pomorskim, który prowadzi leczenie chorób dróg oddechowych i układu krążenia

Łukęcin to idealne miejsce dla osób szukających spokojnego miejsca do wypoczynku. Dla aktywnych turystów jest pole golfowe, które znajduje się przy drodze pomiędzy Dziwnówkiem a Łukęcinem. Do dyspozycji pole 9 dołkowe - PAR 30, driving rangę, putting green, 18 torów mini golfa, wypożyczalnia sprzętu do gry. Organizowane są również kursy gry w golfa. Zwolennicy tego sportu zapraszani są od maja do października. Na miejscu znajduje się parking, sanitariaty, oraz bufet i grill. Inną formę aktywnego wypoczynku proponuje Ośrodek Jeździecki. Mogą tam pojeździć konno początkujący jak i zaawansowani miłośnicy odpoczynku w siodle. Na dzieci czekają kucyki oraz przejażdżki bryczką. Łukęcin znany jest z organizowania namiotowych obozów harcerskich.

Na terenie gminy wytyczona jest ścieżka rowerowo-piesza, której znaczna część przebiega po istniejącym czerwonym szlaku turystycznym PTTK. Długość ścieżki wynosi 27,5 km. Na trasie znajdują się dwa punkty odpoczynku wyposażone w małą architekturę oraz tablice informujące o roślinności, zwierzętach oraz ciekawych miejscach.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.caloroczne.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska

ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

www.bomke.mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c