Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Pustkowo

Jak mija sierpień w...


Pustkowo

Pustkowo to małe kąpielisko morskie, położone w gminie Rewal, na stałe mieszka tu 125 osób. Jest tu przepiękna plaża z czystym piaskiem oraz malownicze wybrzeże klifowe. Jest tu dobrze rozwinięta mała gastronomia, smażalnie i piwiarnie, liczne pola namiotowe, domy wczasowe oraz ośrodki kolonijne. Pustkowo jest spokojną miejscowością, gdzie można odpocząć od zgiełku i gwaru miasta. Miejscowość jest otoczona przez sosnowy las. W sezonie letnim odbywa się tu wiele imprez rozrywkowych organizowanych głównie przez właścicieli prywatnych ośrodków. Pustkowo sąsiaduje z Pobierowem, dwie miejscowości oddziela tylko gęstwina drzew, można przewidzieć, że wkrótce obie miejscowości scalą się w jedną.

Do Pustkowa przyjeżdża niewielu wczasowiczów. Można tu znaleźć przepiękne lasy, spokój, ciszę i odpoczynek na pięknej plaży. Są tu też świetne warunki do rowerowych wycieczek. Jeszcze kilka lat temu tylko nieliczni wiedzieli o istnieniu tego malowniczego miejsca. Mała, rolnicza osada nie była żadną atrakcją dla turystów, którzy oblegali renomowane kurorty. Dopiero niedawno wszystko zaczęło się zmieniać. Z roku na rok Pustkowo pięknieje. Zmieniło się też główne źródło utrzymania mieszkańców z rolniczego na turystyczne. Największym powodzeniem cieszy się piękna i szeroka strzeżona  plaża. Na plaży specjalnie dla wczasowiczów przygotowano na piasku profesjonalne boisko do gry w siatkówkę. Wczasowicze chwalą także spokojne przechadzki szerokimi ulicami, na których jest mało samochodów - Pustkowo, to takie miejsce, gdzie nic się nie dzieje - mówi przekornie sołtys Pustkowa i zaprasza na festyny rodzinne, pikniki oraz tradycyjny turniej tenisa ziemnego "Pustkowo Cup".

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c