Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Dziwnówek

Dziwnówek atrakcje

Galerie


Dziwnówek atrakcje

Do Dziwnówka wczasowicze przyjeżdżają głównie po to, aby zażywać słonecznych kąpieli. Największą jego atrakcją jest czyste morze oraz szeroka, piaszczysta plaża strzeżona. Na kąpielisko schodzi się po żelaznych schodkach, a dla osób niepełnosprawnych przygotowane są specjalne zejścia. Plażę zamyka pasmo niewysokich wydm, a na wschód od Dziwnówka znajdują się klify. Podczas sezonu dla milusińskich rozstawiane są dmuchane konstrukcje do skakania, oraz zjeżdżalnia wodna, z której każdy chętnie skorzysta, bez względu na wiek. Dla dzieci ogromną atrakcją jest wesołe miasteczko, rozstawione na placu koło ronda.           

Po plażowaniu i kąpielach warto zorganizować sobie wycieczkę do pobliskich miejscowości. Dziwnówek posiada wspaniałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych i wędkarstwa.  Śmiało można wybrać się na rowerową eskapadę do Łukęcina, Pobierowa, Dziwnowa czy Kamienia Pomorskiego. Warto także przyjechać do Wrzosowa oglądając po drodze ładne widoki i wieś nad Zatoką Wrzosowską. W 1945 roku żołnierze l Armii Wojska Polskiego toczyli tu ciężkie walki z Niemcami, nacierając w kierunku Dziwnowa. We wsi znajduje się dworek oraz park podworski z ciekawymi drzewami.  A dla tych, którzy zamiast roweru wolą własne nogi polecamy piesze szlaki turystyczne: Europejski Dalekobieżny Szlak Turystyczny E-9 (czerwony) biegnący wybrzeżem Atlantyku, Morza Północnego i Morza Bałtyckiego (od Pirenejów do Braniewa) oraz szlak niebieski od Dziwnówka do Pobierowa.       

W Dziwnówku, nie ma zabytków, ponieważ kąpielisko powstało dopiero pod koniec XIX wieku. Ale są obiekty i miejsca, które warto zobaczyć.  Jednym z nich jest charakterystyczna, niewielka latarnia, która stanowi sklep z pamiątkami, usytuowana przy skrzyżowaniu głównych ulic: Wolności i Kamieńskiej. Przy rozwidleniu dróg do Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego i Pobierowa znajduje się pomnik z 1975 roku w formie kamiennej rzeźby, upamiętniający żołnierzy polskich. W 1945 roku stoczyli oni ciężki bój o Dziwnówek. Dziwnówek wraz z Międzywodziem to także odpowiednie miejsca dla miłośników architektury pensjonatowej z początku XX w. 

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c