Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Pomorze Zachodnie

Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka

Swiętouść, Międzywodzie, Dziwnów

Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo

Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica

Mrzeżyno, Rogowo, Dźwirzyno, Grzybowo

Kołobrzeg, Ustronie Morskie

Pomorze Środkowe

Gąski, Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście

Łazy, Dąbkowice, Dąbki, Darłowo, Wicie

Jarosławiec, Ustka, Orzechowo, Poddąbie

Rowy, Czołpino, Rąbka, Łeba

Kopalino, Lubiatowo, Białogóra, Dębki, Karwia

Ostrowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo

Chłapowo

Połwysep Helski

Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel

Zatoka Gdańska

Swarzewo, Puck, Rzucewo, Osłonino, Rewa

Mechelinki, Gdynia, Sopot, Gdańsk

Sobieszewo

Mierzeja Wiślana

Mikoszewo, Jantar, Junoszyno, Stegna

Sztutowo, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Piaski


Atrakcje Dziwnowa

Oryginalnie położenie Dziwnowa powoduje, że jest to miejsce, w którym każdy amator wypoczynku znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników słonecznego relaksu prawdziwą atrakcją jest plaża oddzielona od miasta pasem wydm, wzdłuż których ciągnie się wąska alejka wysadzana smukłymi topolami. Plaża nie jest zbyt szeroka, pokrywa ją jasny drobny piasek. Monotonię widoku rozpraszają duże kutry rybackie, które regularnie wyruszają w morze nawet na kilka dni. Znudzone kąpielą dzieci chętnie poskaczą na dmuchanych konstrukcjach oraz skorzystają ze zjeżdżalni wodnej, wystawianych podczas sezonu. O bezpieczeństwo kąpiących dbają ratownicy.       

Aktywnie wypoczywający mogą swobodnie żeglować, uprawiać windsurfing, pływać na skuterach wodnych, motorówkach lub nurkować. A dla odmiany wybrać się na dłuższe wycieczki piesze lub wypady rowerowe po oznakowanych szlakach. W ofercie czynnego wypoczynku znajduje się także pole golfowe z licznie organizowanymi turniejami, a także hipoterapeutyczny i ośrodek jeździecki. Nowo wybudowana hala sportowo-widowiskowa zapewnia atrakcje sportowe i artystyczne.        

Na zachodnim krańcu plaży znajduje się ujście Dziwny ujęte w dwa falochrony. Jest to podobno świetne miejsce do wędkowania. Nie trudno tam o okonie, leszcze, węgorze, szczupaki, liny, sandacze, łososie. Wędkować można również w wodach Zalewu Kamieńskiego, rzeki Dziwny, jeziora Martwa Dziwna. Dla wygodnych amatorów wędkarstwa istnieje możliwość zakupu świeżej ryby prosto z kutra rybackiego.   

Dobrze chroniony falochronem port i oraz możliwość bezpiecznego cumowania przy nabrzeżu u ujścia Dziwny, zachęcają żeglarzy do częstych wizyt. W lipcu swój etap w Dziwnowie mają dwie duże imprezy żeglarskie, a we wrześniu kolejna. Z przystani można również wyruszyć stateczkami, zbudowanymi na wzór okrętów pirackich, po Bałtyku lub do Kamienia Pomorskiego. Ciekawostkę dla wielu turystów stanowi most zwodzony na wyspę Woli, jeden z nielicznych w Europie. Rozciąga się z niego wspaniały widok na rzekę, która stanowi w tym miejscu malownicze rozlewisko.  
Wczasowicze lubiący spacery znajdą w Dziwnowie piękne lasy sosnowe, parki oraz promenadę spacerowo-widokową ciągnącą się grzbietem piaszczystych wydm. Natomiast ornitolodzy powinni wybrać się nad jezioro Martwa Dziwna. Nad nim znajduje się użytek ekologiczny, który jest unikatowym ekosystemem lądowo-wodnym. Miłośnicy skrzydlatych stworzeń mogą tam obserwować liczne gatunki ptaków lęgowych, m.in. mewy białe, rybitwy czubate, puchacze, kormorany, a nawet bardzo rzadkie gęsi bernikli kanadyjskiej. Znajdują się tu także rośliny prawnie chronione: mikołajek nadmorski, wiciokrzew pomorski, oraz zwierzęta: nur czarnoszyi, kania ruda.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c