Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Międzywodzie

Galerie


Międzywodzie

Międzywodzie to niewielka, kameralna miejscowość letniskowa, położona na wschodnim cyplu wyspy Wolin, między Bałtykiem i Zalewem Kamieńskim, w otoczeniu sosnowego - świerkowego lasu. Podlega pod gminę Dziwnów.  Przez Międzywodzie wiedzie droga przelotowa, która na tym odcinku nazywa się Armii Krajowej.

Miejscowość powstała na początku XIX wieku jako wioska rybacka a od początku XX wieku istnieje tam kąpielisko. W latach 60-tych XX wieku odkrycie solanki jodowo – bromowej, spowodowało pojawienie się, do dziś funkcjonujących, ośrodków rehabilitacyjnych, leczących schorzenia górnych dróg oddechowych, narządów ruchu i przypadłości reumatyczne. Przy jednym z ośrodków czynny jest kryty basen. Międzywodzie może zaciekawić miłośników architektury pensjonatowej z początku XX w.

Czysta i szeroka plaża kusi wczasowiczów. Jako jedyne w kraju, w Międzywodziu i Dziwnówku występują zejścia plażowe zbudowane specjalnie dla osób niepełnosprawnych, które spełniają wszystkie normy obowiązujące przy budowie tego typu obiektów. Miłośnicy spacerów chętnie przejdą się promenadą widokową mieszcząca się na wydmach. Amatorzy sportów wodnych oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zatoki Kamieńskiej. Wieczory urozmaicić można sobie oglądając seanse w kinie „Fala”.

Do Międzywodzia przyjeżdża się przede wszystkim na kwatery prywatne lub do niewielkich pensjonatów, często o zbliżonym standardzie i cenach. Kilka ośrodków wczasowych otworzyło ostatnio podwoje również dla indywidualnych turystów. Można także spędzić wakacje na kempingach, w tym na super kempingu w miejscowości Świętouść.

MIĘDZYWODZIE GALERIA - MIĘDZYWODZIE NOCLEGI

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c