Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Krynica Morska

Historia Krynicy Morskiej ,...

Latarnia w Krynicy Morskiej

Imprezy

Galerie

Panoramy


Imprezy

W dniach 29.05.2008 r. - 1.06.2008 r. w Krynicy Morskiej obędą się VIII Spotkania Turystyczne. Program imprez przedstawiamy poniżej.

1 dzień – czwartek 29.05.2008 r


 • przyjazd zaproszonych Gości do Krynicy Morskiej /o dowolnej porze/

 • zakwaterowanie we wskazanym obiekcie godz 20.30- kolacja powitalna w pierwszej krynickiej KARCZMIE RYBNEJ w Pensjonacie POLONIA ul. Świerczewskiego 19

2 dzień – piątek 30.05.2008 r


 • śniadanie w miejscu zakwaterowania

 • uroczyste otwarcie VIII KRUNICKICH SPOTKAŃ TURYSTYCZNYCH w hotelu ,,KAHLBERG”, ul. Bosmańska 1, z udziałem władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich.

 • wyjazd na wycieczkę po Mierzei Wiślanej, przejazd kolejką turystyczną-wąskotorową malowniczą trasa do Mikoszewa do ujścia Wisły ( w czasie przejazdu zapoznanie się uczestników z historią miejscowości znajdujących się na trasie przejazdu kolejki, przedstawienie planów inwestycyjnych w turystyce Gminy Stegna a także atrakcje kulinarne ).

 • zwiedzanie śluzy,,Gdańska Głowa”, wiatraka holenderskiego w Drewnicy i domu podcieniowego w Żuławkach.

 • przejazd na zwodzone mosty oraz stacje pomp Chłodniewo gdzie odbędzie się niespotykana na co dzień degustacja potraw regionalnych Gminy Stegna oraz ,,depresyjne grillowanie”.

 • wieczorem MIRZEJOWA BIESIADA przy ognisku na terenie O.W. ,,Bałtyk” w Stegnie ( pieczenie prosiaka a także wiele innych specjalności szefa kuchni ).

   

3 dzień - sobota 31.05.2008 r


 • śniadanie w miejscu zakwaterowania

 • wycieczka ,,ATRAKCYJNA KRYNICA” - przejażdżka kolejką turystyczną ,,KRYNICA EXPRESS” , wejście na najwyższą wydmę ,,Wielbłądzi Garb” 49, 5 m n.p.m, wizyta w latarni morskiej, spotkanie z latarnikiem, możliwość skorzystania z zabiegów odnowy biologicznej w ośrodku Albatros. Spotkanie z rybakami przy marinie, zapoznanie Gości z pracą miejscowych rybaków, przejażdżka łodziami rybackimi po Zalewie Wiślanym.

 • UROCZYSTE WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO, zwiedzanie terenu inwestycyjnego oraz zapoznanie z planami KOMPLEKSU APARTAMENTOWO-HOTELOWEGO „ COMTINENTAL ” firmy MARGO

 • obiad

 • wieczorem tradycyjny ,, BANKIET NA WODZIE '' zabawa na statku na wodach Zalewu Wiślanego przygotowana przez ośrodek wypoczynkowy ,,Neptun” z Krynicy Moskiej ( specjalność bankietu : pieczony dzik )


4 dzień – niedziela 01.06.2008 r


 • śniadanie w miejscu zakwaterowania

 • spotkanie zaproszonych Gości z władzami miasta, powiatu, województwa, właścicielami i gestorami bazy noclegowej Krynicy Moskiej w ośrodku ,,Albatros”

 • zakończenie VIII Krynickich Spotkań Turystycznych

 • wykwaterowanie /o dowolnej porze/ i pożegnanie Gości.

   

   

  Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać u Prezesa Lokalnej Organizacji Turystycznej Pana Adriana Bogusłowicza pod numerem telefonu (695) 86 80 86

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c