Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Ciekawe i zabytkowe miejsca...

Gdynia Szlaki Piesze

Sopot

Opera Leśna

Grodzisko w Sopocie -...

Festiwal Piosenki w Sopocie

Latarnia morska w Sopocie

Muzeum Sopotu - Willa...

Galerie

Sopockie molo

Imprezy


Sopot

Sopot to chyba najładniejsze miasto i najmodniejsze miejsce na wakacje w Polsce. Nie ma tu szpetnych wieżowców i biurowców. Szczególnie centrum jest urokliwe. Przetrwało tu wiele starych budynków. Pieknie jest w południowej części miasta, gdzie uliczki nabierają nieco górskiego klimatu wspinając się na wzgórza Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, są tu secesyjne wille tworzące specyficzną atmosferę przedwojennego kurortu.

W Sopocie jest wiele znanych miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić takich jak: monciak, molo, Opera Leśna, ale najciekawsze są miejsca ukryte w bocznych uliczkach. Mimo iż jest to bardzo małe miasto można tu spacerować całymi godzinami.

Oczywiście Sopot jest najbardziej znany z Festiwalu Piosenki odbywającego się co roku w Operze Leśnej oraz drewnianego mola, które jest najdłuższe w Europie. Miasto przyciaga rzesze turystów wieloma imprezami kulturalnymi: darmowymi lub bardzo tanimi koncertami na molo.

Teatralni melomani mają w czym wybierać. W sopocie funkckjonuje kilka scen teatralnychd: Teatr Wybrzeże - Scena Kameralna przy ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57, Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Kościuszki 16/2,  Teatr Ekspresji przy ul. Chrobrego 3,  Teatr Zielony Wiatrak przy al. Mamuszki 2,  Teatr Stajnia Pegaza (Sopocka Scena Alternatywna) przy BART, ul. Kościuszki 61,  Teatr Okazjonalny (Państwowy Galeria Sztuki), ul. Oskara Kolberga 31/20.

Słynna jest też plaża sopocka, szczególnie Łazienki Północne – Grand Hotel została uhonorowana prestiżowa błękitną flagą. Jest to ekskluzywne międzynarodowe wyróżnienie, ekologiczny znak jakości przyznawany kąpieliskom i przystaniom jachtowym.W tym roku międzynarodowe jury po raz pierwszy przyznało Błękitne Flagi polskim obiektom, wyróżniono jedynie pięć. Plaża zajęła pierwsze miejsce w rankingu polityki 2004 i 2005. W wygraniu rankingu Polityki pomogła błękitna flaga, za którą przyznano dodatkowe punkty.

Jak wyjątkowe jest to miasto dowodzi to, że mimo małej liczby mieszkańców ( według spisu z 2000 roku 41 432) w drodze wyjątku otrzymał uprawnienia miasta na prawach powiatu przysługujące nominalnie miastom o liczbie ludności powyżej 100 tys.

Oficjalnie Sopot uzyskał miano uzdrowiska w 1999 roku. W tutejszych sanatoriach leczy się schorzenia: narządu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego, reumatyczne, osteoporozę i otyłość. Pacjenci mają do wyboru szereg zabiegów balneoterapi, fizykoterapi oraz kinezyterapi. W Sopocie jest największy na północy kraju Aquapark, w którym m.in. jest jedyna w kraju dzika rzeka o długości 71 metrów.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.caloroczne.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska

ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

www.bomke.mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c