Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Sztutowo

Sztutowo - Historia

Muzeum Stutthof

Imprezy- Sztutowo

Galerie

Panoramy


Sztutowo

Sztutowo położone jest we wschodniej części wojewódstwa pomorskiego na terenie Parku Krajobrazowego "Mierzeja Wiślana" oraz w jego otulinie, stanowiącej północny skraj Żuław Wiślanych.

Granicę Gminy Sztutowo w dużej części wytyczyła sama natura. Od północy stanowi ją Bałtyk, od wschodu Zatoka Wiślana, od południa rzeka Szkarpawa (Wisła Elbląska) a od południowego zachodu rzeka Wisła Królewiecka.

Teren Gminy został ukształtowany przez naniesienie przez prądy morskie i Wisłę piasku i mułu, tworząc obecny kształt Mierzei Wiślanej i Żuław. Obszar Gminy obejmuje 10.749ha z czego prawie 2/3 zajmują wody i lasy. W Gminie zamieszkuje stale 3720 osób.
Podstawą egzystencji mieszkańców w wieku produkcyjnym jest praca w usługach, w tym związanych w dużym stopniu z turystyką oraz w rolnictwie i rybołówstwie.

Sztutowo wyróżnia się bogatymi walorami przyrodniczo - krajobrazowymi oraz bioklimatycznymi, korzystnymi dla rozwoju turystyki uzdrowiskowej w części mierzejowej Gminy. W Sztutowie i Kątach Rybackich znajdują się czyste i szerokie plaże morskie, las nadmorski z przewagą sosnowego drzewostanu, obfitość wód, malownicze przystanie rybackie w Kątach Rybackich a także największy rezerwat Kormoranów w Polsce.

W samej miejscowości i gminie istnieje rozległa i zróżnicowana w cenie i standardzie baza noclegowa.

Dla odwiedzających miejscowość turystów oferowane są różne formy wypoczynku i rekreacji w tym:
- wodna - przy wykorzystaniu sprzętu pływającego na Zatoce Wiślanej w Kątach Rybackich i na Wiśle Królewskiej w Sztutowie;
- plażowa - w formie gier zespołowych (piłka plażowa siatkowa i nożna)na plaży morskiej w Sztutowie i Kątach Rybackich: - konna - w ośrodku jazdy konnej w Sztutowie.

W Sztutowie na terenie byłego obozu koncentracyjnego Stutthof znajduje się międzynarodowe miejsce pamięci ofiar hitleryzmu - Muzeum Stutthof w Sztutowie.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c