Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Sztutowo

Sztutowo - Historia

Muzeum Stutthof

Imprezy- Sztutowo

Galerie

Panoramy


Sztutowo

Sztutowo położone jest we wschodniej części wojewódstwa pomorskiego na terenie Parku Krajobrazowego "Mierzeja Wiślana" oraz w jego otulinie, stanowiącej północny skraj Żuław Wiślanych.

Granicę Gminy Sztutowo w dużej części wytyczyła sama natura. Od północy stanowi ją Bałtyk, od wschodu Zatoka Wiślana, od południa rzeka Szkarpawa (Wisła Elbląska) a od południowego zachodu rzeka Wisła Królewiecka.

Teren Gminy został ukształtowany przez naniesienie przez prądy morskie i Wisłę piasku i mułu, tworząc obecny kształt Mierzei Wiślanej i Żuław. Obszar Gminy obejmuje 10.749ha z czego prawie 2/3 zajmują wody i lasy. W Gminie zamieszkuje stale 3720 osób.
Podstawą egzystencji mieszkańców w wieku produkcyjnym jest praca w usługach, w tym związanych w dużym stopniu z turystyką oraz w rolnictwie i rybołówstwie.

Sztutowo wyróżnia się bogatymi walorami przyrodniczo - krajobrazowymi oraz bioklimatycznymi, korzystnymi dla rozwoju turystyki uzdrowiskowej w części mierzejowej Gminy. W Sztutowie i Kątach Rybackich znajdują się czyste i szerokie plaże morskie, las nadmorski z przewagą sosnowego drzewostanu, obfitość wód, malownicze przystanie rybackie w Kątach Rybackich a także największy rezerwat Kormoranów w Polsce.

W samej miejscowości i gminie istnieje rozległa i zróżnicowana w cenie i standardzie baza noclegowa.

Dla odwiedzających miejscowość turystów oferowane są różne formy wypoczynku i rekreacji w tym:
- wodna - przy wykorzystaniu sprzętu pływającego na Zatoce Wiślanej w Kątach Rybackich i na Wiśle Królewskiej w Sztutowie;
- plażowa - w formie gier zespołowych (piłka plażowa siatkowa i nożna)na plaży morskiej w Sztutowie i Kątach Rybackich: - konna - w ośrodku jazdy konnej w Sztutowie.

W Sztutowie na terenie byłego obozu koncentracyjnego Stutthof znajduje się międzynarodowe miejsce pamięci ofiar hitleryzmu - Muzeum Stutthof w Sztutowie.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.caloroczne.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska

ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

www.bomke.mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c