Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Jezioro Jamno

Pomniki Mielna

Mielno

Historia Mielna

Szlaki piesze

Szlaki rowerowe

Warto zobaczyć w Mielnie

Mielenko

Galerie

Dni Województwa Zachodnio-...


Szlaki piesze

Szlak im Józefa Chrząszczyńskiego – czerwony długość 25 km. Szlak upamiętnia pierwszego koszalińskiego przewodnika turystycznego. Był też pierwszym autorem przewodnika turystycznego o Koszalinie i okolicach. (Góra Chełmska – Maszkowo – Lubiatowo – Manowo – Rosnowo – Kurozwęcz)

Szlak „Porwanego Księcia” - niebieski, długość 12 km. Szlak nazywa się od zdarzenia z końca XV w. Rycerze ze świty księcia Bogusława X napadli i obrabowali jadących przez Górę Chełmską kupców. W odwecie mieszkańcy Koszalina porwali księcia i przywieźli go do miasta. (Sianów – Góra Chełmska)

Szlak „Pętla Tatrzańska” - żółty, długość 15 km. Nazwa szlaku pochodzi od Góry Chełmskiej, która do złudzenia przypomina dolny regiel tatrzański. (Góra Chełmska – szosa Koszalin–Polanów – Góra Chełmska)

Szlak Nadmorski – czerwony, jest częścią Europejskiego Szlaku Dalekobieżnego E9, który prowadzi z Brestu we Francji wzdłuż wybrzeża, aż do Braniewa. Polski odcinek mierzy 542 km. W okolicy Mielna przebiega terenami nadmorskimi i plażami. (Pleśna - Gąski Latarnia – Sarbionowo – Chłopy – Mielno – Unieście – Łazy)

Szlak „Kamieni Granicznych” - zielony, długość 12 km. Nazwa szlaku pochodzi od kamieni granicznych, które są na jego trasie. Są to kamienie z wyrytymi znakami właścicieli ziemi należących do klasztoru (znak krzyża) i ziemi należących do miasta (litera „Z” z kropkami po bokach). Na trasie znajdują się trzy kamienie. (Lubiatowo – jezioro Policko – Bonin)

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c