Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Chłopy

Szlaki piesze

Szlaki rowerowe

Galerie


Szlaki piesze

Szlak im Józefa Chrząszczyńskiego – czerwony długość 25 km. Szlak upamiętnia pierwszego koszalińskiego przewodnika turystycznego. Był też pierwszym autorem przewodnika turystycznego o Koszalinie i okolicach. (Góra Chełmska – Maszkowo – Lubiatowo – Manowo – Rosnowo – Kurozwęcz)

Szlak „Porwanego Księcia” - niebieski, długość 12 km. Szlak nazywa się od zdarzenia z końca XV w. Rycerze ze świty księcia Bogusława X napadli i obrabowali jadących przez Górę Chełmską kupców. W odwecie mieszkańcy Koszalina porwali księcia i przywieźli go do miasta. (Sianów – Góra Chełmska)

Szlak „Pętla Tatrzańska” - żółty, długość 15 km. Nazwa szlaku pochodzi od Góry Chełmskiej, która do złudzenia przypomina dolny regiel tatrzański. (Góra Chełmska – szosa Koszalin–Polanów – Góra Chełmska)

Szlak Nadmorski – czerwony, jest częścią Europejskiego Szlaku Dalekobieżnego E9, który prowadzi z Brestu we Francji wzdłuż wybrzeża, aż do Braniewa. Polski odcinek mierzy 542 km. W okolicy Mielna przebiega terenami nadmorskimi i plażami. (Pleśna - Gąski Latarnia – Sarbionowo – Chłopy – Mielno – Unieście – Łazy)

Szlak „Kamieni Granicznych” - zielony, długość 12 km. Nazwa szlaku pochodzi od kamieni granicznych, które są na jego trasie. Są to kamienie z wyrytymi znakami właścicieli ziemi należących do klasztoru (znak krzyża) i ziemi należących do miasta (litera „Z” z kropkami po bokach). Na trasie znajdują się trzy kamienie. (Lubiatowo – jezioro Policko – Bonin)

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.caloroczne.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska

ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

www.bomke.mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c