Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Jezioro Jamno

Pomniki Mielna

Mielno

Historia Mielna

Szlaki piesze

Szlaki rowerowe

Warto zobaczyć w Mielnie

Mielenko

Galerie

Dni Województwa Zachodnio-...


Mielno

Mielno to nadmorska miejscowość pełna dyskotek, restauracji, barów i kawiarni. Nazwa Mielno pochodzi od „miela”, co oznacza płytkość, chodzi tu o płytką, zachodnią zatokę jeziora Jamno.

Mielno to przede wszystkim nadmorski kurort i uzdrowisko, ale nie tylko jest to także lokalne centrum oświatowe. W Mielnie działa oddział Bałtyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, której główna siedziba jest w Koszalinie.

Władze gminy przodują w dbałości o interes o rozwój swojego obszaru. Gmina Mielno w kategorii gmin wiejskich zdobyła zaszczytne ósme miejsce w tegorocznym rankingu inwestycyjnym samorządów za lata 2001-2003 miesięcznika samorządowego. Na tak wysokie miejsce złożyły się min. inwestycje: Gimnazjum w Mielnie, kanalizacja Sarbinowa, pierwszy etap kanalizacji Gąsek, ulice w Sarbinowie, Unieście, centrum Mielna. W planach są inwestycje: muzeum kultury państw nadbałtyckich, amfiteatr, molo (port jachtowy).
Najbardziej reprezentacyjnym obiektem w Mielnie jest nadmorska promenada. Najpiękniejsza szczególnie podczas wieczornych spacerów. Niedaleko jest przystań kolorowych kutrów rybackich, gdzie można także kupić świeże ryby.

W sezonie Mielno zamienia się w centrum kulturalne. Odbywa się tu wiele imprez kulturalnych i sportowych, najwięcej w corocznym cyklu „Mieleńskiego Lata Artystycznego”, a wieczorami jako „Mieleńskie Noce na Gorąco”. W lipcu zorganizowany jest Trzydniowy Przegląd Teatrów Ulicznych, podczas których występują teatry polskie i zagraniczne.

Gdyby tego było za mało jest też kino, muszla koncertowa z wieczorami poetyckimi i koncertami muzyki poważnej. Jest tu stadion sportowy i hala sportowa. Stadion sportowy położony jest przy ul. Mickiewicza 3, gdzie jest pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej i pięciorzędowa trybuna na około 250 miejsc od strony wschodniej. Hala 40 x 30 m znajduje się przy ul. Lechitów i jest własnością Mieleńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dostępne są też korty tenisowe. Najmłodsi znajdą rozrywkę w wesołym miasteczku lub na motocrossie.

Wilki morskie powinny się udać do przystani jachtowej Klubu Morskiego TRAMP przy ul. Chrobrego 32 w Mielnie, nad jeziorem Jamno. Jest to kilkuhektarowy teren z piętrowym budynkiem, dwoma pomostami oraz wysokim masztem stojącym w centralnym miejscu, stylizowanym na maszt żaglówki. Przy jednym z pomostów, w okresie od połowy maja do połowy września, stacjonuje stateczek pasażerski "Mila", o 60 miejscach, którym można się wybrać na rejs po jeziorze. Jest tu również kuter ratunkowy "Jamno".

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c