Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Swarzewo

Historia Swarzewa

Sanktuarium Swarzewskie

Szlaki Turystyczne


Szlaki Turystyczne

Szlak Grot Mechowskich - czarny, (30 km) Puck – Połczyno, Darżlubie, Mechowo, głazy narzutowe - Diabelski Kamień i Boża Stopka, Jezioro Dobre, Karlikowo, Krokowa.

Rozpoczyna się w Pucku przy dworcu PKP. Przez kilka pierwszych kilometrów przebiega północnych krańcem Kępy Puckiej do Połczyna. We wsi zachował się niewielki dwór z XIX wieku. Dalej szlak prowadzi przez Puszczę Darżlubską, są to lasy bukowe i mieszane. W 1462 roku, w północno-zachodniej części puszczy, pomiędzy jeziorem Dobrym, a wioską Świecino, miała miejsce jedna z największych zwycięskich bitew wojny trzynastoletniej. Wojska polskie pod dowództwem Piotra Dunina, mimo liczebnej przewagi krzyżaków zwyciężyły. W tym miejscu znajdziemy upamiętniający to zdarzenie pomnik. Najciekawszym miejscem na szlaku są Groty Mechowskie – unikat na skalę światową. Szlak jest łatwy, a teren pofałdowany i w większości zalesiony, całość szlaku można przejść w jeden dzień.

Szlak Krawędzią Kępy Puckiej - niebieski, (33 km), Puck - Rzucewo - Osłonino - Mrzezino - Reda – Wejherowo. Szlak prowadzi brzegiem morza wzdłuż krawędzi Kępy Puckiej na południe, by w Osłoninie skręcić na zachód i krawędzią Pradoliny Redy doprowadzić do Wejherowa. Na szlaku warto zwiedzić neogotycki pałac w Rzucewie, Kościół Aniołów Stróżów z XX wieku w Mrzezinie, kalwarię, pałac Przebendowskich z XVIII wieku, klasztor reformatów, kolegiatę w Wejherowie.

Szlak Swarzewski - żółty, (12 km), Puck – Władysławowo, biegnie on wzdłuż krawędzi Kępy Puckiej, brzegiem morza. Na trasie znajdują się: ostoje ptactwa u ujścia Piaśnicy do Zatoku Puckiej, sanktuarium swarzewskie, rezerwat Słone Łąki nad Zatoką Pucką koło Władysławowa oraz same Władysławowo pełne ciekawym miejsc wartych odwiedzenia. Najbardziej malownicza część szlaku przebiega klifem swarzewskim, gdzie rozciągają się malownicze widoki na zatokę.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c