Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Swarzewo

Historia Swarzewa

Sanktuarium Swarzewskie

Szlaki Turystyczne


Swarzewo

Swarzewo to wieś gburska i rybacka położona na Kępie Swarzewskiej, nad Zatoką Pucką. Znajduje się tu słynne sanktuarium maryjne, do którego przyjeżdżają pielgrzymi z całego kraju. Przy sanktuarium jest studnia z wodą o cudownych właściwościach.

We wsi warto obejrzeć neogotycki kościół  parafialny Narodzenia NMP z 1880 r., gdzie jest cudowna figurka matki boskiej. Zachowały się także chałupy z XVIII w. o konstrukcji szkieletowe. Znajduje się tu baza rybacka, gdzie cumują łodzie rybackie, a także małe kąpielisko dopuszczone przez Wojewódzki Sanepid.

Swarzewo to miejsce, gdzie bardzo dba się o ekologię. Jest tu elektrownia wiatrowa, zaopatrująca w prąd aż do 80-ciu gospodarstw domowych. Może ona wytwarzać prąd elektryczny już przy prędkości wiatru wynoszącej 2,5 m/s. Była to pierwsza taka konstrukcja w Polsce. Oddano ją do użytku w czerwcu 1991 roku. Tuż obok znajduje się  oczyszczalnia ścieków  mechaniczno-biologiczno-chemiczna, gdzie ścieki są oczyszczane wieloetapowo. Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" prowadzi program segregacji odpadów „Zielone Worki” we Władysławowie. Posegregowane odpady raz w tygodniu odbierane są od mieszkańców Władysławowa przez firmę "Abruko" i dostarczane do Oczyszczalni Swarzewo, gdzie podlegają procesowi kompostowania. Za pozbycie się odpadów mieszkańcy nic nie płacą.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

CAŁOROCZNE APARTAMENTY I POKOJE

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 2

tel. kom. 604 307 568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.pokoje.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c