Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Nadmorski Park Krajobrazowy

Karwia

Historia Karwii

Galerie


Karwia

Karwia to mała miejscowość letniskowa, położona 5km na zachód od Jastrzębiej Góry. Kiedyś osada rybacka, obecnie przekształcona w miejscowość letniskową. Mieszkańcy żyją głównie z turystyki. Co roku przyjeżdża tu coraz więcej turystów. Przyciąga ich przede wszystkim szeroka piaszczysta plaża z białym piaskiem, otoczona od strony lądu wydmami porośniętymi niebieskawymi trawami. Karwia ma własną drużynę piłkarską „Norda Karwia”, która gra w klasie „B”.
Miejscowość oferuje bogatą bazę turystyczną. Jest tu duży wybór pensjonatów i kwater prywatnych. W centrum miejscowości latem organizowany jest dmuchany plac zabaw dla dzieci, a na plaży zjeżdżalnia wodna.
Obok pięknych plaż warto zobaczyć pobliski rezerwat florystyczny "Bielawskie Błota". Teren ten jest pozostałością z największego na wschód wysuniętego torfowiska wysokiego typu atlantyckiego (nadmorskiego). Krajobraz jest zbliżony do tundry, występują tu rzadkie zagrożone wyginięciem gatunki roślin oraz chronione ptaki.
Rezerwat jest najpiękniejszy na przełomie sierpnia i września, gdy kwitną rosnące tu wrzosy. Tereny te wchodzą w skład utworzonego w 1978 roku Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, który ciągnie się on od Białogóry, poprzez Hel do Mechelinek.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

MAPY MIEJSCOWOŚCI

PLAŻE NATURYSTÓW

OKOLICE WYBRZEŻA

BANKOMATY

KSIĘGA GOŚCI

URZĘDY POCZTOWE

POGODA

Poznaj polskie wybrzeże. Zobacz zdjęcia i panoramy miejscowości. Popatrz na zdjęcia z lotu ptaka w dużej rozdzielczości z możliwością ich powiększania.

Zdjęcia wirtualne

Nowatorskie pokazanie zdjęć z lotu ptaka z możliwością dużych zbliżeń oraz przesuwania zdjęcia

Galerie zdjęć

Zobacz urokliwe miejsca i momenty z polskiego wybrzeża. Zachody, łodzie, plaże, zabytki...

Panoramy 360 stopni

Porozglądaj się wokół siebie dzięki panoramom 360 stopni. Zobacz miejscowości, zabytki, itp.

Wśród wielu wspaniałych miejsc na polskim wybrzeżu, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Tu może pojawić się Państwa obiekt. Dowiedz się więcej na ten temat - czytaj »

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna

ul. Grunwaldzka 22

tel. 601 80 70 71

ibis@mierzeja.pl

Ośrodek Wypoczynkowy IBIS Renata Szulęcka

Stegna

ul. Wczasowa 8

tel. 55 247 82 44 (w sezonie)

www.ibis.mierzeja.com

ibis@mierzeja.pl

Apartamenty z aneksami - 150m do morza. DUŻE ZNIŻKI

Krynica Morska

ul. Żeromskiego 6

tel. 604-307-568

www.caloroczne.mierzeja.com

caloroczne@mierzeja.com

WANDA Wynajem pokoi Wanda Mrajska Bomke

Krynica Morska

ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

www.bomke.mierzeja.pl

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c