Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

 
 
 

Pomorze Zachodnie

Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka

Swiętouść, Międzywodzie, Dziwnów

Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo

Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica

Mrzeżyno, Rogowo, Dźwirzyno, Grzybowo

Kołobrzeg, Ustronie Morskie

Pomorze Środkowe

Gąski, Sarbinowo, Chłopy, Mielno, Unieście

Łazy, Dąbkowice, Dąbki, Darłowo, Wicie

Jarosławiec, Ustka, Orzechowo, Poddąbie

Rowy, Czołpino, Rąbka, Łeba

Kopalino, Lubiatowo, Białogóra, Dębki, Karwia

Ostrowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo

Chłapowo

Połwysep Helski

Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel

Zatoka Gdańska

Swarzewo, Puck, Rzucewo, Osłonino, Rewa

Mechelinki, Gdynia, Sopot, Gdańsk

Sobieszewo

Mierzeja Wiślana

Mikoszewo, Jantar, Junoszyno, Stegna

Sztutowo, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Piaski

schowek jest pusty

AGROTURYSTYKA

(20)


APARTAMENTY

(20)


CAMPINGI

(65)


DOMKI LETNISKOWE

(105)


GASTRONOMIA

(62)


HOTELE

(142)


INNE

(25)


OŚRODKI WCZASOWE

(332)


PENSJONATY i WILLE

(324)


POKOJE GOŚCINNE

(642)


SANATORIA

(22)


ZIELONE SZKOŁY

(10)W Jantarze wyłoniono pierwsze finalistki Bursztynowej Miss Polski

2011-07-12 08:39:32

Sześć kandydatek, w tym dwie elblążanki, wzięło udział w pierwszej eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Piękności Bursztynowa Miss Polski 2011. Impreza odbyła się na plaży w Jantarze. Tytuł najpiękniejszej i prawo startu w finale, zdobyła Karolina Wardakowska z Tłuszcza. Pozostałe tytuły trafiły do Pauliny Kamińskiej z Elbląga i Emilii Nikraszewicz z Braniewa.

W pierwszym z trzech konkursów eliminacyjnych w Jantarze, wystąpiły także: Paulina Kozłowska z Elbląga, Ada Kotulska z Kamionka Wielkiego i Ewelina Kotulska z Kamionka Wielkiego.

Kandydatki oceniało jury w wyborowym składzie: Grzegorz Wons, aktor Teatru Kwadrat w Warszawie, Wojciech Wysocki, aktor Teatru Rampa w Warszawie, Marek Siudym, aktor Teatru Kwadrat, Marcin Troński, aktor Teatru Komedia w Warszawie oraz licznie zgromadzona publiczność na plaży. Imprezę poprowadził znany prezenter telewizyjny i dziennikarz sportowy Rafał Patyra.

Kandydatki z Elbląga, Braniewa, Kamionka Wielkiego i Tłuszcza zaprezentowały się w czterech wyjściach konkursowych. W pierwszej odsłonie kandydatki zaprezentowały się w koszulkach „Bursztynowa Miss”, ufundowanych przez firmę Fantazja. Kolejny pokaz to stroje kąpielowe wykonane przez firmę Self Company Group. W trzecim wyjściu kandydatki wystąpiły w sukienkach sponsorowanych przez Galerię Kasi Kowalskiej. W ostatnim wyjściu finałowym  dziewczyny można było podziwiać w jednoczęściowych strojach kąpielowych firmy Self Company Group. Nad choreografią wszystkich wyjść konkursowych czuwała Milena Kucharczyk, trenerka Formacji Tańca Nowoczesnego Destination z Elbląga. Konkurs uatrakcyjnił występ duetu muzycznego Grzegorz Grudziński & Mariusz Czaja.

Tytuł Bursztynowej Miss Jantar 2011 oraz tytuł Bursztynowej Miss MacCoffee Jantar 2011 otrzymała Karolina Wardakowska z Tłuszcza. Tytuł Bursztynowej Miss Stokota Jantar 2011 zdobyła Paulina Kamińska z Elbląga, natomiast zgromadzeni widzowie na Bursztynową Miss Publiczności Jantar 2011 wybrali Emilię Nikraszewicz z Braniewa. Ukoronowane Miss otrzymały nagrody ufundowane przez Empire Distribution - MacCoffee oraz No+Vello – sieć salonów z fotodepilacją i fotoodmładzaniem.

- Do finału, który odbędzie się w Ustce 13 sierpnia zakwalifikowała się Karolina Wardakowska. Jurorzy byli zachwyceni również urodą i wdziękiem Emilii Nikraszewicz, dlatego i ta kandydatka pojedzie do Ustki na Finał – informuje Ewa Wrońska z Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider z Elbląga, głównego organizatora konkursu. - Pozostałym kandydatkom, które brały udział w konkursach eliminacyjnych, pozostało czekać na ostateczną decyzję organizatora i sponsorów.

Kolejna impreza z cyklu „Lato z Bursztynową Miss Polski 2011” odbędzie się 16 lipca w Jarosławcu. Zgłoszenia do wszystkich konkursów eliminacyjnych przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej konkursu http://www.bursztynowamiss.pl.

Patronat medialny nad konkursem Bursztynowa Miss Polski 2011 objął Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl

Już
teraz
możesz
dodać swój obiekt do
naszego serwisu.  Dzięki licznikowi
odwiedzin poznasz moc naszego serwisu...

OSTATNIO DODANE OFERTY

Ośrodek Wczasowy BURSZTYNOWO

Sztutowo, Morska 9

tel: 518-571-390

POWROTY - Domy Gościnne IBIS

Stegna, Grunwaldzka 22

tel: 601 80 70 71

Pokoje i domki u Danusi i Stasia

Jantar, ul. Gdańska 44E

tel: 55 247 79 84, kom. 697 874 678

baza noclegowa atrakcje nad morzemogłoszeniagalerie miejscowoscipanoramy 360plaże nudystów

kup nad morzemo serwisiereklamakontaktregulaminrejestracja polityka prywatności

statystyka

Design, prowadzenie serwisu

Agencja Reklamowa GABO s.c