Dane kontaktowe:

Sztutowo, ul. Morska 9

tel. 518-571-390

e-mail: gondzisia@wp.pl

http://bursztynowo.com.pl


Informacje dodatkowe:

OfertaOśrodek Wczasowy BURSZTYNOWO w Sztutowie na Mierzei Wiślanej, to miejsce położone W SAMYM SERCU LASU sosnowego i bardzo BLISKO PLAŻY, około 650 metrów.

Oferujemy Państwu komfortowe DOMKI LETNISKOWE z przepięknym leśnym krajobrazem, położone zaledwie 8 minut spacerkiem od morza. Na terenie leśnego ośrodka znajduje się kompleks 2 oraz 4-osobowych domków
(z możliwością zakwaterowania dodatkowej osoby) z zadaszonymi tarasami, salą zabaw dla dzieci Baba Jaga, placem zabaw oraz parkingiem.

W domku 2-osobowym z tarasem mieści się jedno pomieszczenie sypialniane z szeroką rozkładaną sofą,  aneksem kuchennym oraz łazienką. Natomiast w domkach 4-osobowych z dwoma tarasami znajdują się dwa pomieszczenia, salon z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym oraz sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami i łazienką.

Każdy domek wyposażony jest w  świeżą pościel, ręczniki, stylowe meble oraz podstawowy sprzęt kuchenny i telewizor. Ośrodek Wczasowy BURSZTYNOWO to miejsce, gdzie wymarzone wakacje nad morzem gwarantuje spokój, cisza i przyjazna atmosfera.


CENNIK


Podstrona wydrukowana w serwisie www.naplazy.pl