Dane kontaktowe:

Krynica Morska, ul. Piaski - ul. Piaskowa 62

tel. kom. 510 45 44 92

tel. 58 305-41-37 (rezerwacja przed sezonem)

tel. 55 247-66-27 (rezerwacja w sezonie)

www.bomke.mierzeja.pl


Informacje dodatkowe:

odległosci

morze: 600 m,


Oferta


Wanda Mrajska-Bomke i Jarosław Mrajski.

Numer konta: 66 1750 0012 0000 0000 0746 3162

Wyjątkowa oferta dla miłośników wypoczynku nad morzem, wędkarstwa, sportów wodnych, kąpieli w płytkim i ciepłym Zalewie Wiślanymi, wypoczynku nad wodą i na wodzie.

Wynajmujemy jednopiętrowy dom i pawilony, które położone są na dużej ogrodzonej działce 2000m2. Nasz obiekt położony jest na skarpie z pięknym widokiem na Zalew Wiślany i Frombork oraz sosnowy las, przez który 10 minut idzie się nad morze.

Każdy pokój i pawilon ma osobne wejście z ogródka lub tarasu, stolik i krzesła do wypoczynku na  powietrzu oraz łazienkę, wygodne meble, lodówkę, telewizor, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce na życzenie. Pomieszczenia są 2, 3, 4 oraz 5 osobowe.

Cennik:

Ceny w sezonie: 40-50 zł za osobę/dobę
Ceny poza sezonem: 25-40 zł za osobę/dobę

W domu na I piętrze oferujemy dwa mieszkanka 2-pokojowe z kuchnią, łazienką, tarasem lub balkonem dla max 5 osób, każde z niezapomnianym widokiem na Zalew Wiślany, w cenie 250 zł/dobę - z balkonem, z tarasem - 260 zł/dobę.

Do dyspozycji wszystkich gości są: kuchnie plenerowe przystosowana do przygotowywania posiłków i smażenia ryb, grille, pomost do samej wody Zalewu Wiślanego z łódką i kajakiem oraz możliwością wędkowania, plac zabaw dla dzieci

Miejsce to szczególnie nadaje się na pobyt dla rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także dla wędkarzy i grzybiarzy.

Zachęcamy do odwiedzania nas w maju, czerwcu i wrześniu, wtedy plaża jest prawie pusta, a ceny niższe. Wystarczy zadzwonić i przyjechać, a 'doładowanie akumulatorów' gwarantowane.

Doba wczasowa zaczyna się o 15:00, a kończy o 11:00.

Panuje u nas miła i rodzinna atmosfera.

A kiedy pada i wydaję się, że jest smutno można sobie uprzyjemnić czas np. przyrządzając złowioną rybkę (4 kuchnie plenerowe). Do Gdańska, Elbląga, Malborka i Fromborka jest niedaleko. Do granicy Państwa 2 km. Tu można fajnie i ciekawie spędzić czas i mile wspominać wakacje.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek od maja do września.
Przyjedź do nas!
Wanda Mrajska-Bomke i Jarosław Mrajski


Podstrona wydrukowana w serwisie www.naplazy.pl